Kutatási, tervezési, gyártási és mérnöki szolgáltatások FDY, POY, HOY és ipari fonalfon...
A többfunkciós Flexible Pilot Spinning Machinet a Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co., Ltd. fejlesztette ki, integrálva a vegyiszál-fonás területén szerzett több éves tapasztalatot és a rendszerintegrációs gyártási technológiákat. Ez a gép poliésztert (PET), nylont (PA6, PA66), polipropilént (PP), valamint orvosi minőségű anyagokat, például PET-et, PA-t és PP-t képes fonni.
A fonógép alapmodelljeként a következőket tartalmazza:
· Levegő oltókamra: 200 cm × 900 cm
· Kétcsavaros extrudáló rendszer
· Három pár forró istenek (mindegyikhez tartozik egy forró goet és egy elválasztó tekercs), 1-2 szakaszos rajzzal.
· Félautomata csévélő (opcionális frissítés a teljesen automatikus felcsévélőre keresztirányú vezetővel vagy birotor szárnymenetvezetővel)
| Standard Pilot Melt Spinning Machine | |
| Modell | SF-01 |
| Anyag | PET, PA6, PA66, PP és egyéb anyagok |
| Folyamat | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garancia | 1 év |
| Méretek (H*Sz*Ma)mm | 2000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| Súly | 5000 kg |
| Orsó száma | 1~2 |
| Maximális tekercselési sebesség (mechanikus) | 5500 m/perc |
| Tekerési sebesség (működő) | 300 m/perc ~ 5000 m/perc |
| Bejárási mód | Bejárási útmutató |
| Csavar | 1. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 2. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 |
| A Spinneret átmérője | φ85 mm |
| Levegőoltó kamra területe | 200 mm × 900 mm |
| Kombináció | 3 Hot Godet (Φ220mm × 280mm) és 3 elválasztó tekercs (Φ110mm × 280mm) |
| Godet mennyiségei | 3 |
| Rajz szakasz | 1-2 szakasz |
| Automatikus | Félautomata (auto mód elérhető) |
| Fűtési módszer | Gőzköpeny, indukciós fűtés, érintésmentes hőmérő |
| Max hőmérséklet | 240℃,±1℃ |
| Erő | 60 KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View More1. Bevezetés: Miért a PHA a következő áttörés a rostanyagok terén? A műanyagokra vonatkozó globális korlátozások és a szén-dioxid-semlegessé...
View MoreBevezetés: Új rostigények a sport és a wellness korában A globális sporttrend, az orvosi és egészségügyi textíliák iránti növekvő kereslet, valami...
View More