Kutatási, tervezési, gyártási és mérnöki szolgáltatások FDY, POY, HOY és ipari fonalfon...
A prémium pilótaolvadékfonó gép a szabványos pilot olvadékfonó gépünk továbbfejlesztett változata. Széles körben alkalmazható különféle tudományos kutatóintézetekben, egyetemeken és vegyiszál-fonó gyártókban.
Alapvető specifikációk:
Léghűtő kamra: 200cm × 900cm
Extrudáló és húzórendszer: ikercsigás extruder öt pár forró keresztmetszet és 3 elválasztó tekercs
· Rajzolási képesség: 1-4 szakaszos rajz rugalmas kombinációval.
·Félautomata nyúlfül típusú csévélő (opcionális frissítés teljesen automatikus csévélőre kereszt vezető irányú vagy birotor szárnymenetvezetővel)
| Prémium pilóta olvadékfonógép | |
| Modell | SF-02 |
| Anyag | PET, PA6, PA66, PP és egyéb anyagok |
| Folyamat | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garancia | 1 év |
| Méretek (H*Sz*Ma)mm | 3000 mm × 3000 mm × 2700 mm |
| Súly | 6000 kg |
| Orsó száma | 1~2 |
| Maximális tekercselési sebesség (mechanikus) | 5500 m/perc |
| Tekerési sebesség (működő) | 300 m/perc ~ 5000 m/perc |
| Bejárási mód | Bejárási útmutató |
| Csavar | 1. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 2. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 |
| Godet mennyiségei | 3 |
| Rajz szakasz | 1-4 szakasz |
| A Spinneret átmérője | φ85 mm |
| Levegőoltó kamra területe | 200 mm × 900 mm |
| Kombináció | 10 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm). |
| Automatikus | Félautomata (auto mód elérhető) |
| Fűtési módszer | Gőzköpeny, indukciós fűtés, érintésmentes hőmérő |
| Max hőmérséklet | 240℃,±1℃ |
| Max teljesítmény | 150 KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View More1. Bevezetés: Miért a PHA a következő áttörés a rostanyagok terén? A műanyagokra vonatkozó globális korlátozások és a szén-dioxid-semlegessé...
View MoreBevezetés: Új rostigények a sport és a wellness korában A globális sporttrend, az orvosi és egészségügyi textíliák iránti növekvő kereslet, valami...
View More