Kutatási, tervezési, gyártási és mérnöki szolgáltatások FDY, POY, HOY és ipari fonalfon...
Ez a fonógép orvosi PGA felszívódó varratokhoz készült, és sok más anyag is képes fonni.
Alapvető specifikációk:
·Extrúziós és húzórendszer: egycsavaros extruder öt pár forró golyóval
· Rajzolási képesség: 1-2 szakaszos rajz rugalmas kombinációval.
· Orsók mennyisége: 1-6 orsó
| PGA Pilot Melt Spinning Machine | |
| Modell | SF-08 |
| Anyag | PGA, PLA, PET, PA6, PA66, PP és egyéb anyagok |
| Folyamat | FDY |
| Garancia | 1 év |
| Méretek (H*Sz*Ma)mm | 2000 mm × 3000 mm × 3800 mm |
| Súly | 6000 kg |
| Orsó száma | 1~6 |
| Maximális tekercselési sebesség (mechanikus) | 4500 m/perc |
| Tekerési sebesség (működő) | 1000 m/perc ~ 3500 m/perc |
| Bejárási mód | Bejárási útmutató |
| Csavar | Csavar: φ25mm, L/M: 28:1 |
| Godet mennyiségei | 3 |
| Rajz szakasz | 1-4 szakasz |
| A Spinneret átmérője | φ85 mm |
| Levegőoltó kamra területe | 200 mm × 900 mm |
| Kombináció | 10 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automatikus | Automatikus mód |
| Fűtési módszer | Gőzköpeny, indukciós fűtés, érintésmentes hőmérő |
| Max hőmérséklet | 240℃,±1℃ |
| Erő | 150 KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View More1. Bevezetés: Miért a PHA a következő áttörés a rostanyagok terén? A műanyagokra vonatkozó globális korlátozások és a szén-dioxid-semlegessé...
View MoreBevezetés: Új rostigények a sport és a wellness korában A globális sporttrend, az orvosi és egészségügyi textíliák iránti növekvő kereslet, valami...
View More