Kutatási, tervezési, gyártási és mérnöki szolgáltatások FDY, POY, HOY és ipari fonalfon...
Ez a fonógép egy háromkomponensű fonógép, amely területe 200 cm * 900 cm léghűtő kamra. Három csavar három pár forró keresztmetszővel (mindegyik egy forró keresztmetszetből és egy elválasztó tekercsből áll) . Félautomata csévélővel felszerelve ( opcionális frissítés teljesen automatikus csévélőre keresztirányú vagy birotoros szárnymenetvezetővel), a legnagyobb folyamattekercselési sebesség akár az 5000 méterig is elérheti percenként.
| Háromkomponensű pilot olvadékfonógép | |
| Modell | SF-07 |
| Anyag | PET, PA6, PA66, PP és egyéb anyagok |
| Folyamat | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garancia | 1 év |
| Méretek (H*Sz*Ma)mm | 3000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| Súly | 6000 kg |
| Orsó száma | 1~2 |
| Maximális tekercselési sebesség (mechanikus) | 5500 m/perc |
| Tekerési sebesség (működő) | 300 m/perc ~ 5000 m/perc |
| Bejárási mód | Bejárási útmutató |
| Csavar | 1. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 2. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 3. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 |
| Godet mennyiségei | 3 |
| Rajz szakasz | 1-2 szakasz |
| A Spinneret átmérője | φ85 mm |
| Levegőoltó kamra területe | 200 mm × 900 mm |
| Kombináció | 3 Hot Godet (Φ220mm × 280mm) és 3 elválasztó tekercs (Φ110mm × 280mm) |
| Automatikus | Félautomata (auto mód elérhető) |
| Fűtési módszer | Gőzköpeny, indukciós fűtés, érintésmentes hőmérő |
| Max hőmérséklet | 240℃,±1℃ |
| Erő | 70KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View More1. Bevezetés: Miért a PHA a következő áttörés a rostanyagok terén? A műanyagokra vonatkozó globális korlátozások és a szén-dioxid-semlegessé...
View MoreBevezetés: Új rostigények a sport és a wellness korában A globális sporttrend, az orvosi és egészségügyi textíliák iránti növekvő kereslet, valami...
View More