Kutatási, tervezési, gyártási és mérnöki szolgáltatások FDY, POY, HOY és ipari fonalfon...
Ez a fonógép egy továbbfejlesztett és továbbfejlesztett változat. Birotor szárnyú menetvezető típusú teljesen automatikus csévélővel van felszerelve (opcionális a teljesen automatikus csévélőhöz, átmeneti vezetővel). A teljes berendezésű átlagos magas, a háromrétegű platform magassága megközelíti az 5 métert. A levegő kioltó kamra területe 200 cm * 1800 cm, és az izzószál hűtési teljesítménye kiváló.
| Nylon 66 ipari fonal próbafonógép | |
| Modell | SF-03 |
| Anyag | PET, PA6, PA66, PP és egyéb anyagok |
| Folyamat | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garancia | 1 év |
| Méretek (H*Sz*Ma)mm | 3000 mm × 3000 mm × 6000 mm |
| Súly | 7000 kg |
| Orsó száma | 1~6 |
| Maximális tekercselési sebesség (mechanikus) | 5500 m/perc |
| Tekerési sebesség (működő) | 1500 m/perc ~ 5000 m/perc |
| Bejárási mód | Birotor Wing menetvezető |
| Csavar | 1. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 2. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 |
| Godet mennyiségei | 4 |
| Rajz szakasz | 1-4 szakasz |
| A tárcsa átmérője | φ85 mm |
| Levegőoltó kamra területe | 200 mm × 1800 mm |
| Kombináció | 10 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automatikus | Automatikus mód |
| Fűtési módszer | Gőzköpeny, indukciós fűtés, érintésmentes hőmérő |
| Max hőmérséklet | 240℃,±1℃ |
| Erő | 150 KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View More1. Bevezetés: Miért a PHA a következő áttörés a rostanyagok terén? A műanyagokra vonatkozó globális korlátozások és a szén-dioxid-semlegessé...
View MoreBevezetés: Új rostigények a sport és a wellness korában A globális sporttrend, az orvosi és egészségügyi textíliák iránti növekvő kereslet, valami...
View More