Kutatási, tervezési, gyártási és mérnöki szolgáltatások FDY, POY, HOY és ipari fonalfon...
Ez a fonógép a prémium pergetőgép dedikált modellje. Kifejezetten nagy szilárdságú PLA szál gyártására használható. Nincs szükség telepítésre, integrálta a csavaros extrudert, az adagolószivattyút, a forgó gerendát, a léghűtő kamrát, a centrifugálási rendszert, a görgőket, a forró keresztmetszeteket, a gyakorlatot és az elektronikus vezérlőrendszert. A tápellátás a sűrített levegő csatlakoztatása után használható.
| Nagy szilárdságú PLA Pilot Spinning Machine | |
| Modell | SF-04 |
| Anyag | PET, PA6, PA66, PP és egyéb anyagok |
| Folyamat | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garancia | 1 év |
| Méretek (H*Sz*Ma)mm | 3800 mm × 4000 mm × 2700 mm |
| Súly | 6000 kg |
| Orsó száma | 1~6 |
| Maximális tekercselési sebesség (mechanikus) | 5500 m/perc |
| Tekerési sebesség (működő) | 1500 m/perc ~ 5000 m/perc |
| Bejárási mód | Birotor Wing menetvezető |
| Csavar | 1. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 2. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 |
| Godet mennyiségei | 3 |
| Rajz szakasz | 1-4 szakasz |
| A Spinneret átmérője | φ85 mm |
| Levegőoltó kamra területe | 200 mm × 900 mm |
| Kombináció | 10 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automatikus | Automatikus mód |
| Fűtési módszer | Gőzköpeny, indukciós fűtés, érintésmentes hőmérő |
| Max hőmérséklet | 240℃,±1℃ |
| Erő | 150 KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View More1. Bevezetés: Miért a PHA a következő áttörés a rostanyagok terén? A műanyagokra vonatkozó globális korlátozások és a szén-dioxid-semlegessé...
View MoreBevezetés: Új rostigények a sport és a wellness korában A globális sporttrend, az orvosi és egészségügyi textíliák iránti növekvő kereslet, valami...
View More