Kutatási, tervezési, gyártási és mérnöki szolgáltatások FDY, POY, HOY és ipari fonalfon...
Ez a fonógép egy alaptípusú fonógép, amely a kétcsigás rendszer egyik csavarját egy együtt forgó háromcsigás extruderre cseréli, amely nyomásfokozó szivattyúval van felszerelve, és kevert anyagok granulálása nélkül forgathatók. Különösen alkalmas kutatóintézetek, vegyiszálas vállalkozások és egyetemek számára különféle anyagok, például PET, PA, PP és PLA formálási folyamatainak tanulmányozására.
| Advanced Pilot Melt Spinning Machine | |
| Modell | SF-05 |
| Anyag | PET, PA6, PA66, PP és egyéb anyagok |
| Folyamat | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garancia | 1 év |
| Méretek (H*Sz*Ma)mm | 2000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| Súly | 5000 kg |
| Orsó száma | 1~2 |
| Maximális tekercselési sebesség (mechanikus) | 5500 m/perc |
| Tekerési sebesség (működő) | 300 m/perc ~ 5000 m/perc |
| Bejárási mód | Bejárási útmutató |
| Godet mennyiségei | 3 |
| Rajz szakasz | 1-2 szakasz |
| A Spinneret átmérője | φ85 mm |
| Csavar | Csavar 1: φ25 mm, L/D: 28:1 2. csavar: homodróm 3 csavar φ25mm, L/D: 48:1 |
| Levegőoltó kamra területe | 200 mm × 900 mm |
| Kombináció | 3 Hot Godet (Φ220mm × 280mm) és 3 elválasztó tekercs (Φ110mm × 280mm) |
| Automatikus | Félautomata (auto mód elérhető) |
| Fűtési módszer | Gőzköpeny, indukciós fűtés, érintésmentes hőmérő |
| Max hőmérséklet | 240℃,±1℃ |
| Erő | 60 KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View More1. Bevezetés: Miért a PHA a következő áttörés a rostanyagok terén? A műanyagokra vonatkozó globális korlátozások és a szén-dioxid-semlegessé...
View MoreBevezetés: Új rostigények a sport és a wellness korában A globális sporttrend, az orvosi és egészségügyi textíliák iránti növekvő kereslet, valami...
View More