Kutatási, tervezési, gyártási és mérnöki szolgáltatások FDY, POY, HOY és ipari fonalfon...
Ez a pergetőgép 7 pár forró bottal és egy BCF textúrasugárral van felszerelve. A kioltókamra területe 200 cm*1600 cm, ami elősegíti az izzószálköteg hűtését. A gép integrálja a rajzolási és fonási funkciókat, és különösen alkalmas különféle anyagokat, például PET, PA és PP tesztelésére.
| Draw and Spin BCF Pilot Spinning Machine | |
| Modell | SF-06 |
| Anyag | PET, PA6, PA66, PP és egyéb anyagok |
| Folyamat | UDY, POY, MOY, FDY, BCF |
| Garancia | 1 év |
| Méretek (H*Sz*Ma)mm | 6000 mm × 3000 mm × 3000 mm |
| Súly | 10000 kg |
| Orsó száma | 1~8 |
| Maximális tekercselési sebesség (mechanikus) | 5500 m/perc |
| Tekerési sebesség (működő) | 1500 m/perc ~ 5000 m/perc |
| Bejárási mód | Bejárási útmutató |
| Csavar | 1. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 2. csavar: φ25mm, L/M: 28:1 |
| Godet mennyiségei | 4 |
| Rajz szakasz | 1-6 szakasz |
| A Spinneret átmérője | φ85 mm |
| Levegőoltó kamra területe | 200 mm × 1600 mm |
| Kombináció | 14 Hot Godet (Φ220 mm × 280 mm) |
| Automatikus | Automatikus mód |
| Fűtési módszer | Gőzköpeny, indukciós fűtés, érintésmentes hőmérő |
| Max hőmérséklet | 240℃,±1℃ |
| Erő | 180KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View More1. Bevezetés: Miért a PHA a következő áttörés a rostanyagok terén? A műanyagokra vonatkozó globális korlátozások és a szén-dioxid-semlegessé...
View MoreBevezetés: Új rostigények a sport és a wellness korában A globális sporttrend, az orvosi és egészségügyi textíliák iránti növekvő kereslet, valami...
View More